لایه برداری سطح تمام شده کفپوش پلی یورتان

کسی دوست ندارد لایه برداری از کفپوش پلی یورتان را ببیند، به خصوص بعد از اینکه کل کفپوش سطح به پایان رسید. قبل از اینکه عمل کنید، لازم است که عوامل را شناسایی نمایید. به عنوان مثال، برای سطوح قدیمی شروع لایه برداری با تخریب لایه سطحی کفپوش پلی یورتان غیر مرسوم نیست. در نهایت، شما نیاز است در صورتی که لایه برداری سطح متوقف نشد، دوباره پلی یورتان را اعمال کنید.

لایه اول

برای کفپوش پلی یورتان تا حدی باد کردن بعد از اعمال اولین لایه امری طبیعی است، حتی اگر لایه زیرین کاملا خشک شده باشد. اگر این موقعیت شماست، به سرعت به برای دوباره رنگ کردن سطح نتیجه گیری نکنید، این معمولا این طور نیست. تنها بعد از خشک شدن پلی ِِیورتان، این بستگی به تولید کننده های مختلف و شرایط آب و هوا دارد، حباب ها را با سمباده ۲۰۰ بتراشید. هر نوع آلودگی و رنگ بروی لایه دیگر پلی یورتان را پاک کنید.

جدا کردن سطح نهایی

چه در حالیکه با یک سطح قدیمی با پوشش پلی یورتان سروکار دارید و چه با سطح رنگ شده جدید که به خوبی خشک نشده است، نیاز است که سطح نهایی را جدا کنید. شما این کار را می توانید بوسیله یک سمباده شنی این کار را انجام دهید، از سمباده چرخشی برای سطوح قدیمی یا پیچ و تاب خورده، استفاده کنید، و یا این کار را با استفاده از مواد شیمیایی  مانند محلول های خاص معدنی و دیگر مواد لایه بردار انجام دهید. اگر از راه مواد شیمیایی بهره می برید، اطمینان حاصل کنید اتاق قبل از شروع تهویه مناسبی داشته باشد. برای بدست آوردن نتیجه مطلوب، تمامی دستورالعمل ها را به صورت دقیق بوسیله تولید کننده بیان شده برای هر محصول رعایت کنید.

کفپوش پلی یورتان

کفپوش پلی یورتان

رنگ آمیزی مجدد

وقتی زمین تمیز و خشک شد، شما می توانید با اطمینان آنرا مجدد رنگ کنید. رنگ را جایی که امکان دارد به صورت نازک پخش کنید. همانطور که هر بخش از رنگ آمیزی سطح را به پایان رساندید، زمین را با یک پارچه تمیز پاک کنید تا هر رنگ اضافه از زمین پاک شود. بهتر است که بروی لایه اضافه که خشک شده است رنگ را اعمال کنید تا اینکه این کار را بروی سطح اشباع از پوشش که خشک نشده است انجام دهید. این منجر به لایه برداری مجدد پلی یورتان می شود. پیش از اعمال هر لایه اجازه دهید لایه قبل به خوبی خشک شود.

درزگیری مجدد

با سطح رنگ شده خشک، شما می توانید عمل درزگیری مجدد را انجام دهید. اگر شما هنوز شرایط مرطوبی دارید، از رطوبت گیر و یا فن جهت بهبود شرایط هوایی استفاده نمایید، این به خشک شدن سریعتر زمین کمک می کند. برای بدست آوردن بهترین نتیجه، اطمینان حاصل کنید که پلی یورتان استفاده شده با رنگ مورد نظر همخوانی دارد. به عنوان مثال اگر از رنگ پایه روغنی استفاده کردید، از لایه سطحی پلی یورتان اکریلیک یا پایه روغن استفاده نمایید. اگر از پلی یورتان پایه اب بروی رنگ پایه روغن استفاده می کنید، این خود دلیل می شود برای لایه برداری سطح پلی یورتان بعد از انجام کار.

فهرست
error: Content is protected !!