تحلیلی بر کفپوش دکوراتیو :

کفپوش دکوراتیو پوسته چند رنگی است که در رزین پلیمری در حالی که هنوز در فرم مایع است، مخلوط می شوند. این کار یک جلوه ی منحصر به فرد است که می تواند با تعدادی از رنگ ها و سبک های مختلف به دست آید.

کفپوش دکوراتیو با دوام و زیبایی بسیار زیاد

سیستم های کفپوش دکوراتیو و دیگر مواد رزین ما ثابت می کنند که زیبایی فقط سطحی و فریبنده نیست. بسته به ساختار بتنی و نیازهای تسهیلاتی، می تواند تا ۱/۴ یا بیشتر ضخامت داشته باشد با مقاومت ضربه و مقاومت فشاری به عنوان قوی ترین سیستم سنگین ساختمان کفپوش دکوراتیو موثر باشد. یکی از مزایای نصب کفپوش دکوراتیو امکانات و زیبایی آنهاست که با آن رو به رو شویم. بتن در شکل برهنه و معمولی آن بسیار جذاب نیست. این جلوه ی خشن و خاکستری هیچ زیبایی دیداری ندارد. کفپوش دکوراتیو یک راه برای اعمال زیبایی و همچنین عملکرد بالا است.
در ۲۰ سال گذشته، تکنیک های مختلفی برای ساخت کف بتن و سیمان زیباتر انجام شده است. با این حال، بسیاری از این روش های زیبایی، کف را آنطور که در خور یک مرکز صنعتی توصیه می شود یا لازم است، محافظت نمی کند.
کفپوش دکوراتیو، راه حل های سطح صنعتی را برای تسهیلاتی که به دنبال زیبایی و همچنین دوام و حفاظت از عناصر هستند، را فراهم می کند.

از آنجا که پوسته ها به داخل رزین میکس می شوند، کفپوش حاصل باعث می شود که دوام بیشتری داشته و ایمن تر از بسیاری دیگر از راه حل های زیبا باشد مانند سنگ یا کاشی که برای اهداف صنعتی نا امن هستند.
زیبایی استفاده از کفپوش لایه ای نه تنها کف را در نهایت زیبا و بسیار جذاب میکند، همچنین با تمام مزایای استفاده از کفپوش دکوراتیو از جمله دوام، تمیزی، مقاومت در برابر مواد شیمیایی و ایمنی نیز همراه است.

کفپوش دکوراتیو

کفپوش دکوراتیو

کاربرد های کفپوش دکوراتیو

با استفاده از کاربردهای در سراسر صنایع متعدد، سیستم های کفپوش دکوراتیو می توانند سفارشی شوند تا بتوانند با نیازهای عملی یک محیط خاص مناسب باشند. مانند توانایی انتخاب از بافت های مختلف برای کمک به حوادثی مثل لغزش و سقوط، و یا سیستم های دکوراتیو که قادر به تحمل تغییرات شدید دما هستند، و می تواند مانع از رشد میکروارگانیسم ها و طیف وسیعی از فرمول های سفارشی دیگر شود.
سیستم های کفپوش دکوراتیو می توانند رفت و آمد و بارهای سنگین را بدون ذره ای ساییدگی تحمل کنند، ما ترکیبی از زیبایی و قدرت مورد نیاز شما را داریم. کوارتز، با ترکیب تراشه ها و فلزات، همه چیز را به پایان می رساند و از ساییدگی و پارگی جلوگیری میکند، بنابراین شما همچنان از کفپوش دکوراتیو چشم نواز لذت می برید که به همان اندازه روز اول جذاب هستند.

کوارتز، ترکیبات تراشه و فلزات کفپوش دکوراتیو

انتخاب ما از سیستم های کفپوش دکوراتیو، از جمله کوارتز، ترکیب تراشه، جامدات و فلزات، به شما گزینه هایی را می دهد که برای هر فضا مناسب است. مخلوط و سیستم رزین های رنگی کوارتز رنگی ما مقاومت فوق العاده زیادی برای کف کامل را ارائه می دهد و می تواند با استفاده از روش های پخش و دوغاب استفاده شود. ترکیب نوآورانه تراشه های رنگی و رزین های نهایی، ظاهر موزاییک سیمانی را در حدودی از قیمت ارائه می دهد و هزینه بسیار کمتری برای نگهداری آن بدون نیاز به اصلاح و ترمیم خاصی وجود دارد.
بر خلاف سیستم های کفپوش که در کاشی ها، ورقه ها یا بلوک ها نصب می شوند، کفپوش های رزین پوشش های مایع اعمال شده ای هستند که یک سطح تقریبا بدون درز را در بافت ها و رنگ های مختلف روی یک بتن ایجاد می کنند . کفپوش دکوراتیو شامل لایه های رنگی معلق در یک رزین شفاف هستند، بنابراین توزیع لایه ها واقعا تصادفی و مناسب است، بر خلاف تکرار الگوهای کاشی که برای رسیدن به یک جلوه ی طبیعی تلاش می کند.

کفپوش دکوراتیو

کفپوش دکوراتیو

 

راه حل های کفپوش دکوراتیو لایه لایه در طیف گسترده ای از رنگ ها و اندازه دانه های لایه موجود می باشد و آنها را به یک گزینه کفپوش اپوکسی ( کفپوش دکوراتیو ) بسیار متنوع و قابل تنظیم تبدیل میکند. لایه های دکوراتیو در طیف وسیعی از رنگ های معدنی طبیعی برای استفاده می شوند، که اغلب بسیار گران قیمت هستند و به طور معمول نیازمند هزینه های تعمیر و نگهداری بالا و زمان تعویض مکرر هستند. کفپوش های سطح حاوی فلپ های میکای طبیعی می توانند ظاهری زیبا و ظریف شبیه به کفپوش های گرانیتی را ارائه دهند، اما بدون هزینه های بالای نصب و نگهداری. لایه های رنگی رنگی می توانند یک رنگ درخشان، مدرن و یا روح افزا را با استفاده از رنگ های طلسم، آرم، یا تیم ورزشی، ایجاد کنند. یا با ایجاد چندین رنگ و طراحی الگوی انتخابی خود تاثیر بصری ایجاد کنید. ترکیبات نامحدود هستند!

سیستم کفپوش  اپوکسی متالیک منحصر به فرد
سیستم های کفپوش فلزی زیبایی ارگانیکی از بتن رنگ شده یا جلاخورده را فراهم می کند، با این حال عملکرد بسیار بالایی دارد. در فضاهای عمومی، بتن رنگ شده می تواند از بین برود، رنگ آن نیز پاک شود، الگوهای رفت و آمدی ناخوشایند و توجه به تکه ها، تعمیرات و بتن متخلخل را ایجاد می کند. از سوی دیگر، عملکرد بالای سیستم های کفپوش پودری فلزی و کفپوش دکوراتیو ، به طور پیش بینی شده به منظور کمک به پنهان کردن، و نه تاکید بر نواقص زیر بنا، نصب می شود. الگوهای زرق و برق دار و جریان آنها به طور یکنواخت روی هم رفته و در مقابل سایش مقاوم می شوند، این ها به لطف رزین صنعتی با امتیاز بالا و کفپوش های با کارایی بالاست که در سیستم کفپوش دکوراتیو و کفپوش اپوکسی ما استفاده می شود.

 

کفپوش دکوراتیو

کفپوش دکوراتیو

 

انواع کفپوش دکوراتیو :

کفپوش دکوراتیو سنگ یکپارچه

کفپوش دکوراتیو پوسته ای یکپارچه

کفپوش دکوراتیو  روستیک یکپارچه

امروزه به دلیل یکپارچگی، سبک وزن بودن ، مقاومت و انعطاف بالا، تنوع طرح و رنگ، بهداشتی بودن، سطح صاف و سیقلی بدون شکاف و درز، مقاوم در برابر نفوذ رطوبت و آب و هزینه نگهداری پایین کفپوش دکوراتیو امروزه در تمام مکان ها اعم از، بیمارستانی، کارگاهی، تجاری، اداری، صنعتی، خانگی، رستوران ها و… استفاده میشود.