ماستیک درزگیر ترموپلاست
این محصول از گرید خاصی از رزین pvc (پلی وینیل کلراید) با پودرهای معدنی و آلی و ادتیوهای مخصوص فرموله گردیده و بعد از خشک شدن در دمای معمولی چسبندگی فوق العاده ای بر روی انواع فلزات و کاشی و سرامیک و بتون دارد. این محصول در عین اینکه از چسبندگی بالایی برخوردار بوده کاملا Flexible و انعطاف پذیر می باشد. از این ماستیک در مواردی که قطعه یا محلی که نیاز به ماستیک دارد و امکان اینکه داخل کوره سخت شود را ندارد، استفاده میگردد. همانند کف و زیر اطاق انواع اتوبوس و مینی بوس و جاهایی که نیاز به آببندی دارند، قابلیت استفاده دارد.

عایقهای رطوبتی برپایه آب
این محصول با رزین اکریلیک واتر بیس و PVAC و پیگمنت های رنگی و معدنی با ادتیوهای خاص فرموله گردیده است و از چسبندگی و انعطاف پذیری فوق العاده ای برروی سطوح فلزی و انواع کاشی و سرامیک و سطوح سیمانی و بتونی برخوردار می باشد و از آن جهت در آببندی سطوح استفاده میگردد. این ماستیک را در دمای بالا نگهداری می نمایند و زمان اعمال آن دمای بین Ċ ۱۰ تا Ċ ۴۰ باید باشد.

ماستیک درزگیر ترموست
این محصول برپایه گرید خاصی از رزین پلی وینیل کلراید طراحی و فرموله گردیده و در ساختار آن از ادتیوها و پودرهای معدنی استفاده شده  است. از خصوصیات بارز این محصول، چسبندگی فوق العاده به سطوح فولادی و Flexible بودن آن می باشد. این ماستیک را بر روی انواع آستری های کوره ای و اپوکسی که قابلیت ست شدن داخل کوره را دارند، می توان اعمال کرد. از این ماستیک در صنایع اتومبیل: قسمت زیر و کف اتاق اتومبیل های سواری و قسمت هایی که تکه های مختلف فلز به وسیله نقطه جوش به هم وصل می گردد و جهت درزگیری و جلوگیری از ایجاد سروصدای آن قطعات در حین کارکردن اتومبیل ها استفاده می گردد.

 بتونه و گروت برپایه اپوکسی
این گروت برپایه رزین اپوکسی بیسفنول A و هاردنر پلی آمین و سیلیس و اروزیل فرموله شده است. مواد معدنی دارای مقاومت های مکانیکی بالایی می باشند. نتیجتاً این محصول از مقاومت مکانیکی بالا و چسبندگی سریع و قوی بهره مند است. کاربرد این محصول بعنوان بتونه پرایمر جهت تعمیرات سطوح بتنی و گچی در ضخامت های بالا می باشد.